Štatistiky Divokých Kmenov: Svet 1: Achievements

Kmene

Hodnotenie
Vyhraté dobývania
Prehraté dobývania

Hráči

Hodnotenie
Hodnotenie ľudí bez kmeňa
Vyhraté dobývania
Prehraté dobývania
Zmeny v kmeni
PoradieHráčBodyDediny
1Bitlord27,012,0072,227
2provitamin26,635,8432,194
3ivis1122,504,4091,863
4HK6622,146,6631,823
5pmihi21,544,4061,949
6defendlock21,516,5381,778
7walcott20,880,9981,725
8Riqa20,409,0791,922
9zaklinac5520,177,2041,885
10Matkomatko20,017,8561,788
11stavicka20,016,0651,650
12lexz19,526,9531,911
13alamaksuniT19,406,4421,816
14liman19,182,2611,705
15DivokyKmen319,151,9161,576
16Brumik19,060,9461,635
17Zark19,006,0811,742
18Sargon18,398,1991,943
19Ivan Hrozny II18,110,4561,734
20Ondros17,890,0181,590

2018-06-21 16:25:54 CEST

Site by Clash Rank - Report error - Privacy policy - 2.1 272